Podmienky rezervácie

OBSADENOSŤ Milí klienti, je našou povinnosťou vám oznámiť, že vďaka vašej priazni sa tešíme vysokej obsadenosti termínov. Rezervujte si váš termín preto včas.

UVOĽŇOVANIE TERMÍNOV Odporúčame sledovať online REZERVÁCIE, kde vidíte naozaj REÁLNY STAV našich kalendárov a v prípade, že sa niektorý klient odhlási, vy môžete natrafiť na svoj vytúžený termínik. Aktuálne voľné termíny môžete vidieť aj na našom Facebooku a v Instagram Stories.

OBJEDNÁVANIE  Objednať sa môžete telefonicky, osobne alebo online. Pre objednávanie odporúčame využívať ONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM. Neakceptujeme objednávanie sa formou E-MAILu, FACEBOOK-u a INSTAGRAMu. Žiaľ nevieme zaručiť adekvátne rýchlu odpoveď na všetkých médiách a v prípade mailu niekedy vaša pošta smeruje do spam-u a my sa k nej často ani nedopátrame.

MEŠKANIE Možno to znie radikálne, ale žial nie jeden z vás doplatil na meškanie predchádzajúceho klienta, ktorý nás uprosil na smrť, aby sme ho/ju ešte zobrali, a tak z celej situácie vyviazneme nakoniec v nelichotivom svetle práve my. A PRETO- NEAKCEPTUJEME MEŠKANIE- klient meškajúci 10 minút a viac, nebude obslúžený a jeho rezervácia prepadá. Stať sa to môže každému z nás- sme ľudia, a preto sa musíme naučiť aj znášať adekvátne následky. |#peace 🙂 |

RUŠENIE TERMÍNOV  Pre zrušenie rezervácie, prosím použite link v notifikačnom maily alebo sa ohláste na recepcii štúdia telefonicky, prípadne sms-kou. Klientovi, ktorý sa nedostaví na rezervovaný termín BEZ OHLÁSENIA / ODHLÁSENIA skôr ako 24h vopred, bude pri nasledujúcej návšteve účtovaný STORNO POPLATOK v 100% výške služby, na ktorú bol objednaný. Pokiaľ sa stane pravidlom, že sa klient častokrát nedostavuje na svoje termíny bez ohlásenia, dostáva sa do zoznamu “neželaných klientov” a tak budú už jeho nasledujúce rezervácie automaticky odmietnuté.