O nás

Dream

TEAM

unnamed-4

ANDREA ĽUBOCKÁ

“AĎKA”

Untitled design-25

ANDREA KOCIANOVÁ

“ANDREJKA”

unnamed-2

DIVNA LEKOSKÁ

“DIDA”

unnamed

KRISTÍNA PRIVRELOVÁ

“TINA”

ADKA

Andrea Lubocká

AĎKA

unnamed-4

| HAIRSTYLIST | BARBER | HEX | MAKE-UP |

” Moja práca je mojou záľubou a ľudia obrovskou inšpiráciou”

Škola | Mala som šťastie, že rodičia mali vždy pochopenie pre moje záľuby a podporovali ma. Už ako dieťa som veľmi rada kreslila a maľovala, a tak ma zaujalo štúdium scénického výtvarníctva v odbore vlásenkar, parochniar, maskér. Už popri „strednej“ sme s kamarátkou Kikou chodili líčiť a česať modelky na fotenia, líčiť nevesty, malé módne šou i reklamy. Častokrát sme maľovali detičky na tvár pri príležitostných udalostiach.  Takto sa to celé začalo. Stretla som množstvo inšpiratívnych ľudí a vzácnych kontaktov, kde sa mi pootvárali aj rôzne možnosti spolupráce.

Začiatky | Po maturite v roku 2006 som absolvovala aj kadernícku rekvalifikáciu, ktorá bola nutná pri mojej ďaľšej ceste rozvíjať sa samostnatne.  Osud tak chcel, že moja bývala profesorka Zdenka Daodoová hľadala v tom čase  vo svojom novom štúdiu kaderníčku. Ihneď som tak nabehla na pracovné tempo v Profesional Make-up a Vlasové Štúdio na Klincovej ulici v Bratislave, kde som samostnane pracovala 4 roky a mohla som sa tak učiť od najlepších.

Cennými osobami v mojom živote bola tiež Martinka Lamošová z Mary Kay, ktorá ma naučila nebáť sa komunikovať s ľuďmi a ísť za svojim cieľom aj cez všetky prekážky. Osudové stretnutie s Majou Volkovou považujem za úplne zlomové vo svojej tvorbe, nakoľko mi ukázala vlasovú kozmetiku  Joico.

Prvé | V roku 2011 som s priateľkou Lenkou Marhoferovou založila prvé vlastné štúdio v Bratislave. Me&Myself Beauty Studio na Vápennej ulici. Bol to úžasný pocit tvoriť na vlastne- vytvorenom mieste. O rok nato sa Lenka osamostanila a štúdio prešlo ďaľšími zmenami, keď som založila firmu a začala spolupracovať s viacerými ľuďmi zo sveta krásy.

Môj muž- zrkadlo mojej tvorby | Zlomovým rokom v mojom živote, síce súkromnom, no všetko sa odrazilo aj na mojej práci, je rok 2012 a 2013, kde som spoznala môjho terajšieho manžela- Petra. Vtedy to bol pre mňa muž nekonečných ambícii a vďaka nemu som začala veriť, že nič nie je nemožné. Neuveriteľne ma motivoval  v mojej profesionálnej sfére a zrazu všetko išlo ešte o čosi ľahšie.

Barber Shop | V roku 2014 prišla nečakaná ponuka na krásne historické priestory v centre mesta, a tak sme už spolu s mojim „vtedy snúbencom“ Petrom začali chystať ďaľšie štúdio. Tentokrát som sa zamerala aj na pánsku klientelu, keďže tá sa mi veľmi bohato v priebehu všetkých tých rokov rozrástla, dostala som chuť vytvoriť niečo pre pánov. A tak sme otvorili aj Me&Myself Barber Shop, klasické pánske holičstvo v samom srdci Bratislavy a zároveň 1. Barber Shop, v ktorom pracovali výlučne ženské barberky. Verím, že sme inšpirovali dievčatá, pridať sa k tomuto krásnemu remeslu a dnes nás je ooveľa viac 🙂

Ďaľší výnimoční | Popri týchto rokoch som spoznala nekonečne inšpiratívnu osobu Petru Toth, známu dizajnérku šperkov, s ktorou sme veľa spolupracovali a tak mi vďaka nej „vietor“ privial do života aj výnimočných ľudí- Zuzku a Ľubka, foto duo- LSZ Photography, s ktorými spolupracujeme dodnes.  Sú to osoby, ktoré neustále napredujú a všetky svoje projekty aj realizujú na viac ako výbornú.

Moje šikovné dievčatá | Som šťastná, že sa mi podarilo dať dokopy “Dream Team”  malú Diduu, Tinu, Andrejku a našu mladučkú asistentku Vanes, ktoré si obľúbite ako ja. A hľadáme ďalej.. 🙂 šikovných ľudí nikdy nie je dosť.

Poďakovanie | Ďakujem mojim rodičom, bratovi Michalovi, môjmu manželovi Petrovi a veľká vďaka tiež mojím priateľom a “dream team” parťáčkam s ktorými každý deň vymyslíme niečo nové a lepšie. Ďakujem, že stojíte pri mne a podporujete moje bláznivé nápady a pomáhate mi ich realizovať.

LSZ PHOTOGRAPHY

175-worldofbeauty-jaro-2016

23509183_10212656410478984_3101429505685204009_o

LSZ PHOTOGRAPHY

DIDA

Divna Lekoská

DIDA

unnamed-2

|  HAIRSTYLIST |  BARBER |

“Som vďačnáná , koľko príležitosti mám vo svojom živote- každé ráno vstať a vykrociť o schod vyššie ku svojmu cielu.”

Moje začiatky | Ako som vlasne zistila že chcem byť kaderníčka ? Od malička ma strihávala mama doma tými super nožnicami na všetko (doteraz ich máme ) . Samozrejme nikdy som sa nestažovala , pretože to vedela krásne odstrihnúť do rovna , troška zastrihla ofinu a bola som spokojné dieťa . No prišiel moment , keď moja puberta potrebovala ísť s dobou mojich kamarátok . Tak som jedného dňa prišla za mamou s fotkou , ktorú som si našla na internete a povedala jej ” mama takto ma ostrihaj ! ” . Pozrela na fotku , na mňa , pokrutila hlavou z ľava do prava a povedala že takto ma veru ostrihať nedokáže. No moje odhodlanie mať taký účes bolo tak veľké , že som chytila nožnice na všetko, zatvorila som sa do izby a začala som sa strihať sama . Poviem vám, vyzeralo to na vonok vynikajúco, no keď si teraz spomeniem na to, ako by to po správnosti malo byť ostrihané ,tak sa len smejem . Fotku mám doteraz . No , a práve tu začala moja kariera , všetkým kamarátkam sa páčilo ako som ostrihaná , prišiel moment kedy z rúk mami som strihala mojho brata ja , a tak ma to postupne bavilo viac a viac , až som sa rozhodla , že pôjdem na kadernícku školu . Tam som sa riadne vyjašila , dala si všetky možné farby na hlavu a budovala som si k tomuto remeslu väčší a väčší vzťah . Samozrejme moje obete učenia boli kamaráti , ktorí to všetko somnou pretrpeli, a teraz sú to moji verní zákaznici .

Práca šlachtí | Popri škole som si prešla rôznymi brigádami ako práca v kine , v mobilnej kaviarni , upratovania , v podstate čo prišlo do rúk , no nič ma nenaplnilo viac ako toto remeslo . Keďže som komunikatívna a ukecaná , vedela som že musím robiť prácu s ľudmi . Sedenie za počítačom by ma asi priviedlo do šialenstva kedže niesom moc samotár , skôr ma vždy vidieť s ľudmi .

Ja | Vo svojom volnom čase robím asi čokoľvek , rada fotím , milujem bicyklovanie ( tým spočíva že moje oblubené ročné obdobie bude asi teplejšie ? ) všetky druhy športu , od volejbalu cez basketbal , futbal , korčulovanie , naozaj čokolvek . Ale čo môžem robiť najčastejšie a to počas celého roka je spev . Je to niečo pri čom ma zastihnete vždy, keď budete u mňa v kresle , za čo sa veľmi ospravelňujem, pretože ja si naozaj stále hm-kám.

Každé jedno ráno si môžem uvedomiť , že môžem robiť veci lepšie a krajšie ako doteraz , o to viac keď sa teším do práce keď viem , že idem do prostredia , ktoré mi nieje prácou ale zábavou , potešením, pretože keď vidím toľko úsmevov vyčarených na klientoch , keď odchádzajú spokojní , tak to je presne to , čo ma posúva ďalej.

13103319_1143731152325832_3575608331444366999_n

13100908_1143731148992499_4087074264730592376_n

11707321_1032573970108218_5961598978777332812_n

12140777_10206306414362492_4105795874627745644_n

 

 

TINA

Kristína Privrelová

TINA

unnamed

| HAIRSTYLIST | BARBER | HEX | MAKE-UP |

“Je super mať prácu, ktorú vlastne ani neberiete ako prácu, ale ako koníček, pretože to robíte s radosťou. ” 

O MNE | Volám sa Kristína a pochádzam z malého mesta menom Nová Dubnica. Vyštudovala som strednú odbornú školu v Bratislave so zameraním na kadernícke služby a vizážistiku. Predtým ma ani nenapadlo, že po skončení štúdia, ma moje kroky povedú späť do Bratislavy vďaka pracovnej príležitosti.

JA | Od malička som sa rada hrala s vlasmi a vymýšľala účesy všetkým členom rodiny – vzhľadom na vek si asi viete predstaviť, že to nebola žiadna sláva- . Ako som rástla, však nie vždy boli moje záujmy rovnaké- viete puberta dostane každého z nás 🙂 – . Nakoniec však pri výbere školy, bola moja voľba jasná- vybrať sa cestou skrášľovania ostatných ľudí.

ĎAKUJEM | Som rada, že ma všetci v mojom okolí podporili, rodina a priatelia. A nie len slovne, ale aj v “obetovaní”, zveriť sa mi do rúk, napriek tomu, že v začiatkoch štúdia si nemohli byť istí výsledkom. Spravili to pre mňa, lebo vedeli, že je to dôležité pre môj osobný rozvoj.

IDEM STÁLE VPRED | Časom sa ” klientela” rozrástla a tak víkendy, ktoré som trávila doma, som mala o zábavu postarané v “domácom kaderníctve”. Počas štúdia som praxovala aj skutočných kaderníctvach. Teraz pracujem naozaj 🙂 stala som sa čestnou členkou tímu Me&Myself.

 

ANDREJKA

Andrea Kocianová

ANDREJKA

Untitled design-25

| HAIRSTYLIST | BARBER |

JA |Moje meno už niektorí poznáte, ale predsa sa vám predstavím. Volám sa Andrea a pochádzam z malej dediny Lipová. Študovala som na Strednej odbornej škole v Nových Zámkoch odbor kaderníčka. Avšak čaru kaderníckeho remesla som podľahla oveľa skôr. Už od útleho detstva bolo mojim snom stať sa kaderníčkou. Ako malá som si česanie a prvé účesy pravidelne skúšala na rodinných príslušníkoch a preto vždy všetci od nás odchádzali s mastnými a popletenými vlasmi. Neskôr som od rodičov dostala ten najkrajší darček, cvičiacu hlavu. Jej česaním som dokázala tráviť hodiny a hodiny.( mám ju odloženú dodnes).

ŠTÚDIUM | Počas strednej školy, keď som už nabrala reálne skúsenosti, som si v našom dome otvorila provizórne kaderníctvo, kde som strihala kamarátky a susedky. V maturitnom ročníku som podľahla pochybnostiam o tom, či som naozaj stvorená pre kadernícke nožnice a prihlásila som sa na vysokú školu.

ZAČIATKY | Práve na vysokej škole som si uvedomila že byť kaderníčkou je mojim poslaním a preto som štúdium ukončila a šla si za svojim snom. Našla som si prácu v Nitre, kde som pracovala 2 roky. Práve tu som pochopila aké dôležité je vzdelávať sa a neustále na sebe pracovať. Preto som hľadala možnosť ako sa posunúť ďalej, tým správnym smerom.

ĎAKUJEM | Vďaka môjmu priateľovi a jeho sestre Angelike som sa dozvedela o voľnom pracovnom mieste v Me&Myself. Nesmierne ďakujem Aďke nielen za príležitosť pracovať s ňou, ale aj za priestor rásť a zlepšovať sa na mojej životnej ceste.