Kontakt

Kde nás nájdete

Kontakt

undefinedundefined

undefined

Adresa

ME & MYSELF  BARBER SHOP
Námestie Martina Benku 4
811 07 Bratislava/ Staré mesto

 

Kontakt

RECEPCIA: 0948 097 847

EMAIL:  info@meandmyself.sk  

ZODPOVEDNÝ VEDÚCI: Andrea Ľubocká: 0907 763723

Otváracie hodiny

Milí klienti, je našou povinnosťou vám oznámiť, že vďaka vašej priazni sa tešíme vysokej obsadenosti termínov. Rezervujte si váš termín preto dopredu. Rešpektujeme nariadenia vlády, a preto Vás prosíme- nasaďte si ochranné rúško pred vstupom do salónu. Pokiaľ nemáte rúško alebo inú ochranu horných dýchacích ciest, bude vám poskytnuté, tak ako aj dezinfekcia hneď pred vstupom do priestorov. Pred začatím objednanej procedúry vám bude odmeraná teplota a  je nutné podpísať súhlas o spracovaní osobných údajov a čestné prehlásenie o zdravotnom stave. Záleží nám na vašom zdraví, tak aj na zdraví našich zamestnacov. My chránime vás a ďakujeme, že vy chránite nás. Do odvolania sa tak ruší poskytovanie služieb, pri ktorých je nevyhnutné zložiť si rúško: tj. holenie, úprava brady a starostlivosť o pleť. Ďakujeme za pochopenie. Bližšie špecifikácie z rozhodnutia RúvzSr nájdete u nás na prevádzke.

 

Nepárny týždeň: PO – PIA  8:00 – 17:00

Párny týždeň: PO – PIA 13.00 – 20.00

SO.: Zatvorené.

NE.: Zatvorené.

Obedová prestávka: 12.00 – 13.00

 

Platba je možná v hotovosti aj platobnou kartou alebo formou Benefitovej poukážky.

logo-benefit-plus

 

 


PODMIENKY REZERVÁCIE

Milí klienti, je našou povinnosťou vám oznámiť, že vďaka vašej priazni sa tešíme vysokej obsadenosti termínov. Rezervujte si váš termín preto dopredu. Prosíme vás, vzhľadom na prísne opatrenia, aby ste nás navštevovali bez prípadného doprovodu, v opačnom prípade bude musieť /partner, kamoška, mama../ počkať vonku. Pokiaľ nemáte rúško alebo inú ochranu horných dýchacích ciest, bude vám poskytnuté, tak ako aj dezinfekcia hneď pred vstupom do priestorov. Pred začatím objednanej procedúry je nutné podpísať súhlas o spracovaní osobných údajov a čestné prehlásenie o zdravotnom stave. V záujme ochrany Vášho i nášho zdravia sa v salóne nebudú dočasne upravovať brady. Ďakujeme za pochopenie. Bližšie špecifikácie z rozhodnutia RúvzSr nájde u nás na prevádzke.

UVOĽŇOVANIE TERMÍNOV Odporúčame sledovať online REZERVÁCIE, kde vidíte naozaj REÁLNY STAV našich kalendárov a v prípade, že sa niektorý klient odhlási, vy môžete natrafiť na svoj vytúžený termínik. Aktuálne voľné termíny môžete vidieť aj na našom Facebooku a v Instagram Stories.

OBJEDNÁVANIE  Objednať sa môžete telefonicky, osobne alebo online. Pre objednávanie odporúčame využívať ONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM. Neakceptujeme objednávanie sa formou E-MAILu, FACEBOOK-u a INSTAGRAMu. Žiaľ nevieme zaručiť adekvátne rýchlu odpoveď na všetkých médiách a v prípade mailu niekedy vaša pošta smeruje do spam-u a my sa k nej často ani nedopátrame.

MEŠKANIE Možno to znie radikálne, ale žial nie jeden z vás doplatil na meškanie predchádzajúceho klienta, ktorý nás uprosil na smrť, aby sme ho/ju ešte zobrali, a tak z celej situácie vyviazneme nakoniec v nelichotivom svetle práve my. A PRETO- NEAKCEPTUJEME MEŠKANIE- klient meškajúci 10 minút a viac, nebude obslúžený a jeho rezervácia prepadá. Stať sa to môže každému z nás- sme ľudia, a preto sa musíme naučiť aj znášať adekvátne následky. |#peace 🙂 |

RUŠENIE TERMÍNOV  Pre zrušenie rezervácie, prosím použite link v notifikačnom maily alebo sa ohláste na recepcii štúdia telefonicky, prípadne sms-kou. Klientovi, ktorý sa nedostaví na rezervovaný termín BEZ OHLÁSENIA / ODHLÁSENIA skôr ako 24h vopred, bude pri nasledujúcej návšteve účtovaný STORNO POPLATOK v 100% výške služby, na ktorú bol objednaný. Pokiaľ sa stane pravidlom, že sa klient častokrát nedostavuje na svoje termíny bez ohlásenia, dostáva sa do zoznamu “neželaných klientov” a tak budú už jeho nasledujúce rezervácie automaticky odmietnuté.

Napíšte nám

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Predmet

    Vaša správa

    Ochrana pred spamom, označte prosím Pohár.