CENNÍK

Cenník

Cenník muži

Barber

Cenník muži

 

Cenník platný od 1.1.2020

Cenník ženy

Beauty

Cenník ženy

1.KROK KONZULTÁCIA

Budeme sa veľa rozprávať. Budeme analyzovať vaše vlasy dopodrobna. Iba vzájomnou komunikáciou vieme zabezpečiť dokonalý výsledok strihu alebo farby. Takéto konzultácie sú u nás v štúdiu bezplatné. Veľmi rady vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom a budeme hľadať spoločné riešenie. Poradíme vám ako sa správne starať o vlasy v domácich podmienkach, pomôžeme vám s výberom vhodných produktov a tiež ako si vlasy čo najjednoduchšie upravovať a stylovať. Takúto konzultáciu je potrebné absolvovať, keď ste ešte u nás neboli a plánujete nás navštíviť prvý krát. Vstupnou konzultáciou musí prejisť každá nová klientka.

Cena: Zadarmo

BALAYAGE  A INÉ KREATÍVNE TECHNIKY

Balayage, Foliage, SunKiss, Ombre, Airtouch , MoneyPieces a iné kombinované techniky zosvetlovania a tieňovania vlasov. Tento typ farbenia sa teší veľkej obľube. Jedná sa o kreatívne zosvetlenie vlasov, s tým, že môže byť ponechaný aj prirodzený odrast a pri odrastaní farby nevzniká “ostrá” hrana. Takýto účes vám vydrží 6 mesiacov až jeden rok. Dĺžka trvania procedúry je 3 hodiny a viac a výsledná suma sa odvíja od stupňa náročnosti, ktorý vie určiť vaša stylistka na osobnej konzultácií.

Cena: 120€-320€

BLOND

Farbenie vlasov v 2- krokoch, špecializované pre dosiahnutie dokonalých blond odtieňov. Blond vlasy vyžadujú zvýšenú pozornosť, preto dbáme na dostatočnú konzultáciu ohľadom starostlivosti o takto farbené vlasy. Tento typ farbenia je potrebné pravidelne dopĺňať každých 5-týždňov. Dĺžka trvania procedúry je 3 hodiny a viac a výsledná suma sa odvíja od stupňa náročnosti, ktorý vie určiť vaša stylistka na osobnej konzultácií.

Cena: 80€- 280€

BEJBY MELÍR

Zosvetlenie melírovacími technikami.. Detailný mikro-melír , vypletaný po tenkých pramienkoch pre dosiahnutie prirodzeného presvetlenia vlasov.
Techniky: Babylight a Strandlight. Dĺžka trvania procedúry je 3 hodiny a viac a výsledná suma sa odvíja od stupňa náročnosti, ktorý vie určiť vaša stylistka na osobnej konzultácií.

Cena: 80€- 280€

KOREKCIA FARBY

Korekcia farby je sťahovanie tmavých odtieňov, vyrovnanie- vyčistenie fľakov alebo zjednotenie farebného odtieňa. Jedná sa o veľmi náročnú vlasovú procedúru, pri ktorej využívame všetky dostupné možnosti šetrného odstránenia nežiadúcich nánosov farieb bez fatálneho zničenia vlasového vlákna. Nastavíme si tiež správne ošetrenia a domácu starostlivosť. Dĺžka trvania procedúry je 4 hodiny a viac a výsledná suma sa odvíja od stupňa náročnosti, ktorý vie určiť vaša stylistka na osobnej konzultácií.

Cena: od 160€

FARBENIE | TÓNOVANIE VLASOV

Klasické farbenie odrastených korienkov použitím permanentnej alebo demi-permanentnej farby a tónovanie vlasov. Je dôležité pozrieť sa na Vás pekne” zblízka”. Farba sa dá zrealizovať akákoľvek, nato aby však aj pekne chytila, dlho vydržala a vlasy zároveň ošetrila sme tu práve my. O farbe sa budeme veľa rozprávať, k dispozícií máme tiež krásne vzorkovníky farieb. Potrebujete zakryť sivé vlásky alebo rozžiariť svoj pôvodný odtieň?

Cena: od 40€

DETOX

Hĺbkové čistenie vlasov od stylingových prípravkov, chlóru, silikónov a iných nežiadúcich a škodlivých látok a následné doplnenie hydratácie alebo proteínov. Detox je vhodný ako samostatná procedúra, ale je aj je doslova potrebná pred farbením. Iba čisté vlasy môžu byť zdravé a krásne a tak dokonalo pripravené na farbenie. Detox vám naozaj odporúčame, je to úplná novinka u nás v salóne. Efekt je okamžitý a vaše vlasy budú vyzerať zrazu úplne inak.

Cena: 40€

LUXUSNÉ VLASOVÉ TERAPIE

V ponuke máme niekoľko ošetrujúcich kúr a procedúr. Tá najvhodnejšia vám bude ponúknutá po krátkej úvodnej konzultácií- presne podľa potreby vašich “hladných” vlasov. K dispozícií máme luxusné hĺbkové vlasové terapie pre veľmi poškodené a dehydrované vlasy ako aj klasické regeneračné kúry alebo ampulky. Vlasová terapia je balzamom nielen pre vlasy ale pohľadí aj dušu. Vychutnajte si silu prírody a doprajte vašim vlasom plnú dávku zdravia.

Cena: od 45€

DÁMSKY STRIH | JEDNODUCHÝ 30€
DÁMSKY STRIH | ZLOŽITEJŠÍ 40€
DIEVČENSKÝ STRIH | Deti do 10 rokov 15€
ZASTRIHNUTIE OFINY “NA SUCHO” 3€

UMÝVANIE VLASOV + FÚKANÁ 20€
SLÁVNOSTNÝ ÚČES od 40€
LÍČENIE od 40€

 

Cenník platný od 1.1.2020