Bye, bye CONTOURING- welcome STROBING !!!


Bye, bye CONTOURING- welcome STROBING !!!

Určite si všímate, predovšetkým v médiách, ako sú aktuálne nalíčené známe osobnosti doma i v zahraničí. Ja som si všimla, že žial sa ale míňajú realite o tom, čo vidíme v uliciach. Ženy sú častokrát inšpirované a nabudené skúšať svoj nový make-up, očnú linku, atď… potom im však prídu tieto opletačky okolo ranného pobehovania v kúpelni otravné a zdĺhavé. Prečo?

“CONTOURING”- TIEŇOVANIE TVÁRE

Hádam každá postrehla na internete trend kontúrovania tváre. Napohľad zložité tieňovanie je pekne a jednoducho spracované v mnohých “tutoriáloch” na internete, a tak človek dostane aj chuť sa trošku pohrať s farbičkami doma. Ja mám počas svojej praxe skúsenosti s tieňovaním tváre dávno predtým ako sa stal hitom. Kontúrovanie- tieňovanie nie je žiadnou novinkou vo svete maskérov a vizážistov. Pri pohľade na moje 3 obrovské kufríky so “šminkami” je to hračka. Ale pre bežnú ženu je pomerne náročné zaobstarať si celú armádu make-upov rôznych odtieňov/ minimálne tri/ púder, rozjasňovač, lícenku a bronzer.

411

Sama

Ako sa nalíčiť

“STROBING” – ROZJASNENIE TVÁRE

Túto techniku maskéri tiež poznajú už veľmi dlho. Sama ju mám v obľube, čo sa týka dennej vizáže. A tak ma teší, že tento rok prišiel “do módy” aj “strobing”. Je to presný opak kontúrovania tváre. Pri strobing-u používate iba rozjasňovač na vyčlenených partiách tváre. Aj toto líčenie má však svoje pravidlá. Môžem odporučiť predovšetkým na deň, pleť pôsobí sviežo, zdravo a vláčne!

V neskorších príspevkoch vám predstavím zopár ďaľších tipov a trikov ako sa nalíčiť a aké sú vhodné líčidlá na tento typ líčenia. Vitaj prirodzenosť a jednoduchosť v líčení.

Zatiaľ želám pekný deň.

Vaša A.

stroibng52015-10-08-photo-strobing-eng