Kaderníctvo

Women Style

BEAUTY

Vlasy sú koruna krásy- preto nezanedbajte starostlivosť o ne a zverte sa do rúk odborníkov. Pri svojej práci používame profesionálne prípravky, ktoré sú šetrné nielen k vašim vlasom ale aj prírode. Nezabúdajte na fakt, že len zdravé vlasy môžu byť aj skutočné krásne. S radosťou Vám poradíme všetky potrebné kroky k ich ozdraveniu. Poradíme správne prípravky a typy ošetrení… Máte problémy so štiepením končekov, vypieraním farby, mastením, lámavosťou, suchosťou či vypádavaním vlasov? Ste na správnej adrese.

KONZULTÁCIE

DÁMSKE a DIEVČENSKÉ STRIHY

MÓDNE FARBENIE a MELÍROVANIE

SME ODBORNÍCI NA BLOND a BALAYAGE NA SLOVENSKU

VLASOVÉ TERAPIE PRE OZDRAVENIE VLASOV

PREDLŽOVANIE a ZAHUSŤOVANIE VLASOV

SLÁVNOSTNÉ ÚČESY a LÍČENIE

PREDAJ PROFESIONÁLNEJ VLASOVEJ KOZMETIKY

Konzultácia

Budeme sa veľa rozprávať. Budeme analyzovať vaše vlasy dopodrobna. Iba vzájomnou komunikáciou vieme zabezpečiť dokonalý výsledok strihu alebo farby. Takéto konzultácie sú u nás v štúdiu bezplatné. Veľmi rady vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom a budeme hľadať spoločné riešenie. Poradíme vám ako sa správne starať o vlasy v domácich podmienkach, pomôžeme vám s výberom vhodných produktov a tiež ako si vlasy čo najjednoduchšie upravovať a stylovať.

Správny strih

Umenie strihu spočíva v jeho skutočnej funkcií. A tou je práve jednoduchá úprava. Kaderníka doma totiž veľa ľudí nemá a my Vám teda zaručíme, že účes si hravo zvládnete upraviť aj bez jeho pomoci. Ku všetkému Vám poradíme najvhodnejší typ účesu k Vašej tvári a postave..

Farba

Je dôležité pozrieť sa na Vás pekne” zblízka”. Farba sa dá zrealizovať akákoľvek, nato aby však aj pekne chytila, dlho vydržala a vlasy zároveň ošetrila sme tu práve my. O farbe sa budeme veľa rozprávať, k dispozícií máme tiež krásne vzorkovníky farieb. Potrebujete zakryť sivé vlásky, rozžiariť svoj pôvodný odtieň či zrealizovať bláznivú zmenu? S modernými farbami a nami je všetko možné. Máte chuť na melír jemný, výrazný, extravagantný, či len obľúbený “tón v tóne” ? Sme tu pre vás

Vedeli ste že? Vymývanie farby, mastenie pokožky alebo lupiny spôsobujú silikóny obsiahnuté vo vlasových produktoch? Silikón je hydrofóbny, to znamená, že je odolný voči vode aj bežným čistiacim šampónom s priemerným 4,5 až 5,5 PH. Silikón vo vlasovej kozmetike spôsobuje, že vaše vlasy su hladké, leské a rozštiepené končeky zacelené. Tvorí akýsi obal, zabetónuje vlas a nepustí k nemu ani základnú výživu, preto je zdravý len navonok.

Detox

Naša nová služba Detox je hĺbkové čistenie vlasov od stylingových prípravkov, chlóru, silikónov a iných nežiadúcich a škodlivých látok a následné doplnenie hydratácie alebo proteínov. Detox je vhodný ako samostatná procedúra, ale je aj je doslova potrebná pred farbením. Iba čisté vlasy môžu byť zdravé a krásne a tak dokonalo pripravené na farbenie. Detox vám naozaj odporúčame, je to úplná novinka u nás v salóne. Efekt je okamžitý- vaše vlasy budú vyzerať úplne inak.

Predlžovanie  a zahusťovanie vlasov

Vlasy sú korunou krásy a táto stará pravda platí už niekoľko storočí. Ak vás príroda neobdarila hustými a dlhými vlasmi môžete ich získať za niekoľko hodín. Predlžovanie vlasov a zahusťovanie vlasov je stále viac vyhľadávaný spôsob, ktorým získate žiadanú dĺžku a hustotu vlasov. Pre Váš komfort používame niekoľko metód, takže sa môžete po konzultácií sama rozhodnúť, ktorá metóda nadpájania vlasov Vám bude najviac vyhovovať.

        SEAMLESS1LOGOTYPEREGISTERED-plus

  • SEAMLESS1
  • KERATÍN
  • EUROLOCK
  • MICRORING