Dokonalý účes a líčenie na Stužkovú.


Dokonalý účes a líčenie na Stužkovú.

Navždy sa zachová, v pamäti

STUŽKOVÁ

Milé budúce maturantky. Blíži sa váš veľký večer. Netreba zabúdať nato, že stužková slávnosť, je aj symbolom vstupu do dospelosti, prebranie zodpovednosti za vlastné rozhodnutia a správanie. Prestať len snívať, ale konečne všetky tie veľké plány do budúcnosti aj realizovať, a tak svoj SEN aj ŽIŤ.. Už nebudete deti. Okrem toho, čo všetko súvisí s organizačnými prípravami na tento pekný a veľký večer, mnohé z vás sa tešia práve nato, ako sa oblečú do “róby” a nechajú si učesať krásny drdol. Začína sa teda kolotoč “lietania” po obchodoch, eshopoch, zháňanie topánok a šperkov. Veď práve vy chcete byť tá, z ktorej nespustia oči.

 

01 3

03 2

02 2

 

Móda a dizajn podliehajú svetovým trendom. “Ja odporúčam mladým ženám- slečnám slušný “styling”, kde nechajú vyniknúť svoju prirodzenú krásu a mladosť.”

V jednoduchosti je krása

SLÁVNOSTNÝ ÚČES

Naša hairstylistka Angie radí: ” V jednoduchosti je krása” Nechajte vyniknúť vaše prirodzené črty, jednoduchým, no zároveň vypracovaným účesom. V trende sú pletence, vrkôčiky a vrkoče. Návrat k folklóru- po novom. Odvážne slečny, ktoré si doprajú výrazné šaty, by mali zvoliť striedmejší účes s elegantnými prvkami a  naopak jednoduché šaty môžeme “vyšperkovať” aj zaujímavou vlasovou kreáciou. Nemáme však namysli žiadne “gýčové ruličky” a “štrasové sponky”. Treba zohľadniť aj typ a dĺžku vlasu, aby bola zabezpečená, čo najdlhšia trvácnosť účesu- do rána. Nechajte si poradiť odborníkom. Pracujeme výlučne s produktami vlasovej kozmetiky JOICO, ktorá je  známym partnerom na svetových módnych šou. Jemné rozviate vlny, či elegantný hladký uzol… aj vy môžete byť “Femme Fatale”

Menej je niekedy viac

SLÁVNOSTNÝ MAKE-UP

Naša makeupartist Aďka radí: “Menej je niekedy viac” Mladé slečny majú krásnu “šťavnatú pleť”, netreba ju preto veľmi “preplácať” tonami makeupu. Väčšinou stačí zakryť drobné nedostatky- pokiaľ má slečna problematickú pleť a potom už len podtrhnúť pekné črty tváre. “Odporúčam -nesmrteľné- dymové líčenie v zemitých odtieňoch” Intenzita a farebnosť líčenia sa môže korigovať podľa typu pleti. Andrejka vám dokáže  zvoliť vhodný typ makeupu a  tváričku bezchybne vytieňovať. Pokiaľ vám príroda nenadelila husté a dlhé mihalnice, k líčeniu doplní aj trsy mihalníc, ktoré oči krásne otvoria a rozžiaria. “Pracujem s kozmetikou značky SANS SOUCIS. Vaše líčenie tak zostane nepohnuté do skorého rána”

Milé budúce maturantky, tešíme sa vašu návštevu u nás v štúdiu ME&MYSELF na Obchodnej ulici 9. Váš termín si môžete zarezervovať prostredníctvom nášho online rezervačného systému na webe, alebo sa prihlásiť telefonicky na čísle 0948 097847. Veľmi rady vám poradíme, čo s vašími vláskami a tváričkou.