Cenník ženy


1.KROK KONZULTÁCIA

Budeme sa veľa rozprávať. Budeme analyzovať vaše vlasy dopodrobna. Iba vzájomnou komunikáciou vieme zabezpečiť dokonalý výsledok strihu alebo farby. Takéto konzultácie sú u nás v štúdiu bezplatné. Veľmi rady vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom a budeme hľadať spoločné riešenie. Poradíme vám ako sa správne starať o vlasy v domácich podmienkach, pomôžeme vám s výberom vhodných produktov a tiež ako si vlasy čo najjednoduchšie upravovať a stylovať. Takúto konzultáciu je potrebné absolvovať, keď ste ešte u nás neboli a plánujete nás navštíviť prvý krát. Vstupnou konzultáciou musí prejisť každá nová klientka.

Cena: Zadarmo


BALAYAGE  A INÉ KREATÍVNE TECHNIKY

Balayage, Foliage, SunKiss, Ombre, Airtouch , MoneyPieces a iné kombinované techniky zosvetlovania a tieňovania vlasov. Tento typ farbenia sa teší veľkej obľube. Jedná sa o kreatívne zosvetlenie vlasov, s tým, že môže byť ponechaný aj prirodzený odrast a pri odrastaní farby nevzniká „ostrá“ hrana. Takýto účes vám vydrží 6 mesiacov až jeden rok. Dĺžka trvania procedúry je 3 hodiny a viac a výsledná suma sa odvíja od stupňa náročnosti, ktorý vie určiť vaša stylistka na osobnej konzultácií.

Cena: 120€-320€


BLOND

Farbenie vlasov v 2- krokoch, špecializované pre dosiahnutie dokonalých blond odtieňov. Blond vlasy vyžadujú zvýšenú pozornosť, preto dbáme na dostatočnú konzultáciu ohľadom starostlivosti o takto farbené vlasy. Tento typ farbenia je potrebné pravidelne dopĺňať každých 5-týždňov. Dĺžka trvania procedúry je 3 hodiny a viac a výsledná suma sa odvíja od stupňa náročnosti, ktorý vie určiť vaša stylistka na osobnej konzultácií.

Cena: 80€- 280€


BEJBY MELÍR

Zosvetlenie melírovacími technikami.. Detailný mikro-melír , vypletaný po tenkých pramienkoch pre dosiahnutie prirodzeného presvetlenia vlasov.
Techniky: Babylight a Strandlight. Dĺžka trvania procedúry je 3 hodiny a viac a výsledná suma sa odvíja od stupňa náročnosti, ktorý vie určiť vaša stylistka na osobnej konzultácií.

Cena: 80€- 280€


KOREKCIA FARBY

Korekcia farby je sťahovanie tmavých odtieňov, vyrovnanie- vyčistenie fľakov alebo zjednotenie farebného odtieňa. Jedná sa o veľmi náročnú vlasovú procedúru, pri ktorej využívame všetky dostupné možnosti šetrného odstránenia nežiadúcich nánosov farieb bez fatálneho zničenia vlasového vlákna. Nastavíme si tiež správne ošetrenia a domácu starostlivosť. Dĺžka trvania procedúry je 4 hodiny a viac a výsledná suma sa odvíja od stupňa náročnosti, ktorý vie určiť vaša stylistka na osobnej konzultácií.

Cena: od 160€


FARBENIE | TÓNOVANIE VLASOV

Klasické farbenie odrastených korienkov použitím permanentnej alebo demi-permanentnej farby a tónovanie vlasov. Je dôležité pozrieť sa na Vás pekne” zblízka”. Farba sa dá zrealizovať akákoľvek, nato aby však aj pekne chytila, dlho vydržala a vlasy zároveň ošetrila sme tu práve my. O farbe sa budeme veľa rozprávať, k dispozícií máme tiež krásne vzorkovníky farieb. Potrebujete zakryť sivé vlásky alebo rozžiariť svoj pôvodný odtieň?

Cena: od 40€


DETOX

Hĺbkové čistenie vlasov od stylingových prípravkov, chlóru, silikónov a iných nežiadúcich a škodlivých látok a následné doplnenie hydratácie alebo proteínov. Detox je vhodný ako samostatná procedúra, ale je aj je doslova potrebná pred farbením. Iba čisté vlasy môžu byť zdravé a krásne a tak dokonalo pripravené na farbenie. Detox vám naozaj odporúčame, je to úplná novinka u nás v salóne. Efekt je okamžitý a vaše vlasy budú vyzerať zrazu úplne inak.

Cena: 40€


LUXUSNÉ VLASOVÉ TERAPIE

V ponuke máme niekoľko ošetrujúcich kúr a procedúr. Tá najvhodnejšia vám bude ponúknutá po krátkej úvodnej konzultácií- presne podľa potreby vašich „hladných“ vlasov. K dispozícií máme luxusné hĺbkové vlasové terapie pre veľmi poškodené a dehydrované vlasy ako aj klasické regeneračné kúry alebo ampulky. Vlasová terapia je balzamom nielen pre vlasy ale pohľadí aj dušu. Vychutnajte si silu prírody a doprajte vašim vlasom plnú dávku zdravia.

Cena: od 45€


DÁMSKY STRIH | JEDNODUCHÝ 30€
DÁMSKY STRIH | ZLOŽITEJŠÍ 40€
DIEVČENSKÝ STRIH | Deti do 10 rokov 15€
ZASTRIHNUTIE OFINY „NA SUCHO“ 3€


UMÝVANIE VLASOV + FÚKANÁ 20€
SLÁVNOSTNÝ ÚČES od 40€
LÍČENIE od 40€


 

Cenník platný od 1.1.2020