O nás

Dream

TEAM

unnamed-4

ANDREA ĽUBOCKÁ

“AĎKA”

Untitled design-25

ANDREA KOCIANOVÁ

“ANDREJKA”

unnamed-2

DIVNA LEKOSKÁ

“DIDA”

 unnamed-3

ANGELIKA ŠIMEKOVÁ

“ANGIE”

unnamed

KRISTÍNA PRIVRELOVÁ

“TINA”

ADKA

Andrea Lubocká

AĎKA

AĎKA

unnamed-4

| HAIRSTYLIST | BARBER | HEX | MAKE-UP |

” Moja práca je mojou záľubou a ľudia obrovskou inšpiráciou”

Škola | Mala som šťastie, že rodičia mali vždy pochopenie pre moje záľuby a podporovali ma. Už ako dieťa som veľmi rada kreslila a maľovala, a tak ma zaujalo štúdium scénického výtvarníctva v odbore vlásenkar, parochniar, maskér. Už popri „strednej“ sme s kamarátkou Kikou chodili líčiť a česať modelky na fotenia, líčiť nevesty, malé módne šou i reklamy. Častokrát sme maľovali detičky na tvár pri príležitostných udalostiach.  Takto sa to celé začalo. Stretla som množstvo inšpiratívnych ľudí a vzácnych kontaktov, kde sa mi pootvárali aj rôzne možnosti spolupráce.

Začiatky | Po maturite v roku 2006 som absolvovala aj kadernícku rekvalifikáciu, ktorá bola nutná pri mojej ďaľšej ceste rozvíjať sa samostnatne.  Osud tak chcel, že moja bývala profesorka Zdenka Daodoová hľadala v tom čase  vo svojom novom štúdiu kaderníčku. Ihneď som tak nabehla na pracovné tempo v Profesional Make-up a Vlasové Štúdio na Klincovej ulici v Bratislave, kde som samostnane pracovala 4 roky a mohla som sa tak učiť od najlepších.

Cennými osobami v mojom živote bola tiež Martinka Lamošová z Mary Kay, ktorá ma naučila nebáť sa komunikovať s ľuďmi a ísť za svojim cieľom aj cez všetky prekážky. Osudové stretnutie s Majou Volkovou považujem za úplne zlomové vo svojej tvorbe, nakoľko mi ukázala vlasovú kozmetiku  Joico, s ktorou pracujeme v štúdiu dodnes.

Prvé | V roku 2011 som s priateľkou Lenkou Marhoferovou založila prvé vlastné štúdio v Bratislave. Me&Myself Beauty Studio na Vápennej ulici. Bol to úžasný pocit tvoriť na vlastne- vytvorenom mieste. O rok nato sa Lenka osamostanila a štúdio prešlo ďaľšími zmenami, keď som založila firmu a začala spolupracovať s viacerými ľuďmi zo sveta krásy.

Môj muž- zrkadlo mojej tvorby | Zlomovým rokom v mojom živote, síce súkromnom, no všetko sa odrazilo aj na mojej práci, je rok 2012 a 2013, kde som spoznala môjho terajšieho manžela- Petra. Vtedy to bol pre mňa muž nekonečných ambícii a vďaka nemu som začala veriť, že nič nie je nemožné. Neuveriteľne ma motivoval  v mojej profesionálnej sfére a zrazu všetko išlo ešte o čosi ľahšie.

Barber Shop | V roku 2014 prišla nečakaná ponuka na krásne historické priestory v centre mesta, a tak sme už spolu s mojim „vtedy snúbencom“ Petrom začali chystať ďaľšie štúdio. Tentokrát som sa zamerala aj na pánsku klientelu, keďže tá sa mi veľmi bohato v priebehu všetkých tých rokov rozrástla, dostala som chuť vytvoriť niečo pre pánov. A tak o rok nato, v roku 2015 sme otvorili aj Me&Myself Barber Shop, klasické pánske holičstvo v samom srdci Bratislavy. Po preškolení v Prahe sa tak zo mňa stala oficiálne aj holička, female Barber, so všetkým, čo k tomuto krásnemu remeslu patrí.

Ďaľší výnimoční | Popri týchto rokoch som spoznala nekonečne inšpiratívnu osobu Petru Toth, známu dizajnérku šperkov, s ktorou sme veľa spolupracovali a tak mi vďaka nej „vietor“ privial do života aj výnimočných ľudí- Zuzku a Ľubka, foto duo- LSZ Photography, s ktorými spolupracujeme dodnes.  Sú to osoby, ktoré neustále napredujú a všetky svoje projekty aj realizujú na viac ako výbornú.

Moje šikovné dievčatá | Som šťastná, že sa mi podarilo dať dokopy “Dream Team” šikovnú Angie a malú Diduu, Tinu a Andrejku, ktoré si obľúbite ako ja. A hľadáme ďalej.. :) šikovných ľudí nikdy nie je dosť.

Poďakovanie | Ďakujem mojim rodičom, bratovi Michalovi a jeho maželke Nicol, môjmu manželovi Petrovi a veľká vďaka tiež mojím priateľom a “dream team” parťáčkam. Ďakujem, že stojíte pri mne a podporujete moje bláznivé nápady a pomáhate mi ich realizovať.

LSZ PHOTOGRAPHY

175-worldofbeauty-jaro-2016

23509183_10212656410478984_3101429505685204009_o

LSZ PHOTOGRAPHY

DIDA

Divna Lekoská

DIDA

DIDA

unnamed-2

|  HAIRSTYLIST |  BARBER |

“Som vďačnáná , koľko príležitosti mám vo svojom živote- každé ráno vstať a vykrociť o schod vyššie ku svojmu cielu.”

Moje začiatky | Ako som vlasne zistila že chcem byť kaderníčka ? Od malička ma strihávala mama doma tými super nožnicami na všetko (doteraz ich máme ) . Samozrejme nikdy som sa nestažovala , pretože to vedela krásne odstrihnúť do rovna , troška zastrihla ofinu a bola som spokojné dieťa . No prišiel moment , keď moja puberta potrebovala ísť s dobou mojich kamarátok . Tak som jedného dňa prišla za mamou s fotkou , ktorú som si našla na internete a povedala jej ” mama takto ma ostrihaj ! ” . Pozrela na fotku , na mňa , pokrutila hlavou z ľava do prava a povedala že takto ma veru ostrihať nedokáže. No moje odhodlanie mať taký účes bolo tak veľké , že som chytila nožnice na všetko, zatvorila som sa do izby a začala som sa strihať sama . Poviem vám, vyzeralo to na vonok vynikajúco, no keď si teraz spomeniem na to, ako by to po správnosti malo byť ostrihané ,tak sa len smejem . Fotku mám doteraz . No , a práve tu začala moja kariera , všetkým kamarátkam sa páčilo ako som ostrihaná , prišiel moment kedy z rúk mami som strihala mojho brata ja , a tak ma to postupne bavilo viac a viac , až som sa rozhodla , že pôjdem na kadernícku školu . Tam som sa riadne vyjašila , dala si všetky možné farby na hlavu a budovala som si k tomuto remeslu väčší a väčší vzťah . Samozrejme moje obete učenia boli kamaráti , ktorí to všetko somnou pretrpeli, a teraz sú to moji verní zákaznici .

Práca šlachtí | Popri škole som si prešla rôznymi brigádami ako práca v kine , v mobilnej kaviarni , upratovania , v podstate čo prišlo do rúk , no nič ma nenaplnilo viac ako toto remeslo . Keďže som komunikatívna a ukecaná , vedela som že musím robiť prácu s ľudmi . Sedenie za počítačom by ma asi priviedlo do šialenstva kedže niesom moc samotár , skôr ma vždy vidieť s ľudmi .

Ja | Vo svojom volnom čase robím asi čokoľvek , rada fotím , milujem bicyklovanie ( tým spočíva že moje oblubené ročné obdobie bude asi teplejšie ? ) všetky druhy športu , od volejbalu cez basketbal , futbal , korčulovanie , naozaj čokolvek . Ale čo môžem robiť najčastejšie a to počas celého roka je spev . Je to niečo pri čom ma zastihnete vždy, keď budete u mňa v kresle , za čo sa veľmi ospravelňujem, pretože ja si naozaj stále hm-kám.

Každé jedno ráno si môžem uvedomiť , že môžem robiť veci lepšie a krajšie ako doteraz , o to viac keď sa teším do práce keď viem , že idem do prostredia , ktoré mi nieje prácou ale zábavou , potešením, pretože keď vidím toľko úsmevov vyčarených na klientoch , keď odchádzajú spokojní , tak to je presne to , čo ma posúva ďalej.

13103319_1143731152325832_3575608331444366999_n

13100908_1143731148992499_4087074264730592376_n

11707321_1032573970108218_5961598978777332812_n

12140777_10206306414362492_4105795874627745644_n

 

 

TINA

Kristína Privrelová

TINA

TINA

unnamed

| HAIRSTYLIST | BARBER | HEX | MAKE-UP |

“Je super mať prácu, ktorú vlastne ani neberiete ako prácu, ale ako koníček, pretože to robíte s radosťou. ” 

O MNE | Volám sa Kristína a pochádzam z malého mesta menom Nová Dubnica. Vyštudovala som strednú odbornú školu v Bratislave so zameraním na kadernícke služby a vizážistiku. Predtým ma ani nenapadlo, že po skončení štúdia, ma moje kroky povedú späť do Bratislavy vďaka pracovnej príležitosti.

JA | Od malička som sa rada hrala s vlasmi a vymýšľala účesy všetkým členom rodiny – vzhľadom na vek si asi viete predstaviť, že to nebola žiadna sláva- . Ako som rástla, však nie vždy boli moje záujmy rovnaké- viete puberta dostane každého z nás :) – . Nakoniec však pri výbere školy, bola moja voľba jasná- vybrať sa cestou skrášľovania ostatných ľudí.

ĎAKUJEM | Som rada, že ma všetci v mojom okolí podporili, rodina a priatelia. A nie len slovne, ale aj v “obetovaní”, zveriť sa mi do rúk, napriek tomu, že v začiatkoch štúdia si nemohli byť istí výsledkom. Spravili to pre mňa, lebo vedeli, že je to dôležité pre môj osobný rozvoj.

IDEM STÁLE VPRED | Časom sa ” klientela” rozrástla a tak víkendy, ktoré som trávila doma, som mala o zábavu postarané v “domácom kaderníctve”. Počas štúdia som praxovala aj skutočných kaderníctvach. Teraz pracujem naozaj :) stala som sa čestnou členkou tímu Me&Myself.

 

ANDREJKA

Andrea Kocianová

Andrejka

ANDREJKA

Untitled design-25

| HAIRSTYLIST | BARBER |

JA |Moje meno už niektorí poznáte, ale predsa sa vám predstavím. Volám sa Andrea a pochádzam z malej dediny Lipová. Študovala som na Strednej odbornej škole v Nových Zámkoch odbor kaderníčka. Avšak čaru kaderníckeho remesla som podľahla oveľa skôr. Už od útleho detstva bolo mojim snom stať sa kaderníčkou. Ako malá som si česanie a prvé účesy pravidelne skúšala na rodinných príslušníkoch a preto vždy veštci od nás odchádzali s mastnými a popletenými vlasmi. Neskôr som od rodičov dostala ten najkrajší darček, cvičiacu hlavu. Jej česaním som dokázala tráviť hodiny a hodiny.( mám ju odloženú dodnes).

ŠTÚDIUM | Počas strednej školy, keď som už nabrala reálne skúsenosti, som si v našom dome otvorila provizórne kaderníctvo, kde som strihala kamarátky a susedky. V maturitnom ročníku som podľahla pochybnostiam o tom, či som naozaj stvorená pre kadernícke nožnice a prihlásila som sa na vysokú školu.

ZAČIATKY | Práve na vysokej škole som si uvedomila že byť kaderníčkou je mojim poslaním a preto som štúdium ukončila a šla si za svojim snom. Našla som si prácu v Nitre, kde som pracovala 2 roky. Práve tu som pochopila aké dôležité je vzdelávať sa a neustále na sebe pracovať. Preto som hľadala možnosť ako sa posunúť ďalej, tým správnym smerom.

ĎAKUJEM | Vďaka môjmu priateľovi a jeho sestre Angelike som sa dozvedela o voľnom pracovnom mieste v Me&Myself. Nesmierne ďakujem Aďke nielen za príležitosť pracovať s ňou, ale aj za priestor rásť a zlepšovať sa na mojej životnej ceste.

ANGIE

Angelika Simekova

ANGIE

ANGIE

unnamed-3

| HAIRSTYLIST | BARBER | HEX | MAKE-UP |

* Angelika si aktuálne užíva materskú dovolenku :)

“Dajte mi do rúk kadernícke nožnice a dáte mi štastie.”

Moje druhé ja | Som blonďavá, entuziastická mladá baba, ktorú poznáte pod menom Angie (Endži). Svoju veľkú záľubu som našla (prekvapivo :P) v kaderníctve. Nebudem sa rozpisovať o veľkolepom naplnení osudu, hoci to tak bolo. Nepochybne.

Začiatky | Kamarátky z detstva by o tom mohli rozprávať až-až. Od malička som mala blízko k účesom. Ak som nečesala svoju bábiku, tak som parádila kamarátky. Na princezné, na strigy či na elegantné malé dámy. Vždy som snívala o profesionálnej kariére kaderníčky. Tú amatérsku som začala už počas základnej, kedy som sa stala súkromnou kaderníčkou vchodu č. 36.

Po základnej som sa svojim snom na okamih vzdialila, avšak zostala som im verná. Po ukončení gymnázia som mala vo svojich plánoch jasno. Vrhla som sa na kadernícky kurz a odrazu všetko bolo tak, ako má byť. Som tu, šťastnejšia než kedykoľvek predtým.  Mám skvelé kolegyne a síce nepriamo, ale vďaka tomuto salónu som spoznala aj svoju lásku.

Keď niečo robíte naplno, život vám to vráti. Musí to tak byť, mne sa to osvedčilo. Moja práca ma veľmi napĺňa a obzvlášť ma tešia spokojné tváre (vlasy :P) mojich zákazníčok. Na tejto práci ma baví aj to, že spoznávam mnoho ľudí s rôznymi životnými cestami, čo ma veľmi teší, keďže som spoločenská a ukecaná.

Príbeh pokračuje | A naozaj. V lete 2017 som rozšírila svoje pôsobenie aj v ďaľšom meste a nielen to. Dnes ma už nájdete pod novým priezviskom – mladá pani Šimeková :)  Zmeny v tomto magickom roku teda prišli nielen v pracovnej sfére, ale aj v súkromí. Me & Myself som doposial “neopustila” , môžem Vás však srdečne privítať v -mojom- štúdiu v Malackách – ANGIE Barber & Beauty

IMG_4912

02-angelika-thotova-andrea-lubocka-glam-rock-creative-image-team-2016-world-of-beauty

10710575_834828773216073_3663576590577454414_n

14322783_10208919947375020_3749275445056959504_n