Kontakt

Kde nás nájdete

Kontakt

Adresa

ME & MYSELF  Beauty Studio & Barber Shop
Obchodná 9 (vo dvore)
811 06 Bratislava/ Staré mesto

 

Kontakt

RECEPCIA: 0948 097 847

EMAIL:  info@meandmyself.sk  

ZODPOVEDNÝ VEDÚCI: Andrea Ľubocká: 0907 763723

Otváracie hodiny

PO – PIA : 08:00 – 16:00 | 13:00 – 20:00 /striedavo párny- nepárny týždeň/

SO.: Len na objednávku.

NE.: Zatvorené.

Obedová prestávka: 12.00 – 13.00

 

Platba je možná v hotovosti aj kartou alebo formou Benefitovej poukážky.

logo-benefit-plus

 

 


Dôležité upozornenia

OBSADENOSŤ Milí klienti, je našou povinnosťou vám oznámiť, že vďaka vašej priazni sa tešíme vysokej obsadenosti termínov. Na druhej strane je nám ľúto, že nevieme vyhovieť všetkým z vás. :( Žiaľ kapacitne to momentálne nie je možné. Aktívne hľadáme nového člena tímu.

UVOĽŇOVANIE TERMÍNOV Odporúčame sledovať online REZERVÁCIE, kde vidíte naozaj REÁLNY STAV našich kalendárov a v prípade, že sa niektorý klient odhlási, vy môžete natrafiť na svoj vytúžený termínik.

OBJEDNÁVANIE Priatelia, pokiaľ nedvíhame telefón v štúdiu, neberte to prosím osobne. Stačí nechať informačnú SMS a my vás v priebehu 24h budeme kontaktovať späť. Pre objednávanie odporúčame využívať ONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM. Neakceptujeme objednávanie sa formou E-MAILu, FACEBOOK-u a INSTAGRAMu. Žiaľ nevieme zaručiť adekvátne rýchlu odpoveď na všetkých médiách a v prípade mailu niekedy vaša pošta smeruje do spam-u a my sa k nej často ani nedopátrame.

MEŠKANIE a RUŠENIE TERMÍNOV Možno to znie radikálne, ale žial nie jeden z vás doplatil na meškanie predchádzajúceho klienta, ktorý nás uprosil na smrť, aby sme ho/ju ešte zobrali, a tak z celej situácie vyviazneme nakoniec v nelichotivom svetle práve my. A PRETO- NEAKCEPTUJEME MEŠKANIE- klient meškajúci 10 minút a viac, nebude obslúžený a jeho rezervácia prepadá. Stať sa to môže každému z nás- sme ľudia, a preto sa musíme naučiť aj znášať adekvátne následky. |#peace :) | Klient, ktorý sa nedostaví na rezervovaný termín BEZ OHLÁSENIA sa dostáva do zoznamu “neželaných klientov” a tak bude jeho nasledujúca rezervácia automaticky odmietnutá.

 

Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa