Kaderníctvo

Women Style

BEAUTY

Vlasy sú koruna krásy- preto nezanedbajte starostlivosť o ne a zverte sa do rúk odborníkov. Pri svojej práci používame profesionálne prípravky spoločnosti JOICO. Nezabúdajte na fakt, že len zdravé vlasy môžu byť aj skutočné krásne. S radosťou Vám poradíme všetky potrebné kroky k ich ozdraveniu. Poradíme správne prípravky a typy ošetrení… Máte problémy so štiepením končekov, vypieraním farby, mastením, lámavosťou, suchosťou či vypádavaním vlasov? Ste na správnej adrese.

Joico - the joi of healthy hair“

 

Vlasy sú krásne predovšetkým, keď sú v 1. rade zdravé. Joico posúva hranice vedy. Moderná technológia a tie najkvalitnejšie ingrediencie sa spojili, aby dali vyniknúť kvalite produktov Joico, ktorá je umocnená ešte partnerstvom so Shiseido. Joico využíva najnovšie technológie dostupné pre vlasovú starostlivosť ako exkluzívny Quadramine Complex. Výsledok? Zdravé a krásne vlasy… Nechajte sa hýčkať touto luxusnou kozmetikou…

 • KADERNÍCKE SLUŽBY
 • MODERNÉ TECHNIKY FARBENIA
 • REKONŠTRUKČNÉ VLASOVÉ TERAPIE
 • PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE VLASOV
 • SLÁVNOSTNÉ ÚČESY
 • VIZÁŽ
 • PREDAJ VLASOVEJ KOZMETIKY A DOPLNKOV

Kadernícke služby

Umenie strihu spočíva v jeho skutočnej funkcií. A tou je práve jednoduchá úprava. Kaderníka doma totiž veľa ľudí nemá a my Vám teda zaručíme, že účes si hravo zvládnete upraviť aj bez jeho pomoci. Ku všetkému Vám poradíme najvhodnejší typ účesu k Vašej tvári a postave..

Je dôležité pozrieť sa na Vás pekne” zblízka”. Farba sa dá zrealizovať akákoľvek, nato aby však aj pekne chytila, dlho vydržala a vlasy zároveň ošetrila sme tu práve my. O farbe sa budeme veľa rozprávať, k dispozícií máme tiež krásne vzorkovníky farieb. Potrebujete zakryť sivé vlásky, rozžiariť svoj pôvodný odtieň či zrealizovať bláznivú zmenu? S farbami Joico a nami je všetko možné. Máte chuť na melír jemný, výrazný, extravagantný, či len obľúbený “tón v tóne” ? Nech sa páči dvere u nás- pre Vás sú vždy otvorené.

luxor-hair-collection-hair-model-ombre

EXKLUZÍVNA VLASOVÁ TERAPIA Joico K- PAK Hair Repair System 4- kroková 30 minútová exkluzívna terapia s masážou vlasovej pokožky pre klientov oceňujúcich moderný a vedecký prístup o starostlivosť a zdravie vlasov. Opravuje, posilňuje a chráni stresované, príliš namáhané, poškodené a chemicky upravované vlasy. Rekonštruuje všetky typy poškodenia vlasov, či už spôsobené stresom, chemickými úpravami, teplom, slnkom alebo inými faktormi životného prostredia. Zaceľuje kompletnú štruktúru vlasu ( zvnútra von). Zvyšuje lesk, pevnosť a elasticitu vlasov. Vyrovnáva hydratačnú rovnováhu a redukuje poréznosť vlasov.

Kreatívny styling a poradenstvo

Zahŕňa konečnú úpravu účesu ako je fúkaná, žehlenie, natáčanie, fixácia a kreatívne tvarovanie vlasov. Každý účes je možné upraviť rôznymi spôsobmi a tak vždy môžete mať pocit zmeny. V neposlednom rade tu máme odborné poradenstvo ako sa o vlasy správne starať, aké prípravky používať a čo im dopriať, aby žiarili zdravým. Budeme sa veľa rozprávať počas celej procedúry a radi Vám poradíme ako zefektívniť starostlivoť o Vaše vlasy.

Predlžovanie  a zahusťovanie vlasov

Vlasy sú korunou krásy a táto stará pravda platí už niekoľko storočí. Ak vás príroda neobdarila hustými a dlhými vlasmi môžete ich získať za niekoľko hodín. Predlžovanie vlasov a zahusťovanie vlasov je stále viac vyhľadávaný spôsob, ktorým získate žiadanú dĺžku a hustotu vlasov. Pre Váš komfort používame niekoľko metód, takže sa môžete po konzultácií sama rozhodnúť, ktorá metóda nadpájania vlasov Vám bude najviac vyhovovať.

        SEAMLESS1LOGOTYPEREGISTERED-plus

 • SEAMLESS1
 • KERATÍN
 • EUROLOCK
 • MICRORING

Zákazníčky často zaujíma či predĺženie vlasov nezaťaží korienok.

NIE – ten je pripravený na dĺžku vlasov od ucha až po pás. Pri predlžovaní sa musí dodržiavať to, že na Váš pramienok pripevníme pramienok rovnakej hrúbky, nie niekoľkonásobne hrubší. Vtedy sa zbytočne zaťaží. Avšak aj napriek tomu by sa nemalo stať, že hrubší prameň poškodí korienok.

COCOCHOCO BRAZÍLSKY KERATÍN

COCOCHOCO je jednotkou na trhu v ošetrovaní vlasov pomocou brazílskeho keratínu.

 • Hĺbkovo regeneruje a trvalo narovnáva vlasy bez zmeny ich štruktúry.
 • Chráni vlasy pred nepriaznivými vplyvmi, ako sú UV žiarenie, slaná morská voda, mráz, vietor a chlórovaná voda.
 • Vlasy ihneď po aplikácii získajú vitalitu, žiarivý vzhľad, dôjde k ich spevneniu, hĺbkovému obnoveniu a hlavne k narovnaniu po dobu 3-4 mesiacov.

Čo je to keratín ?

Keratín je stavebná bielkovina derivátov pokožky, ktorá tvorí 88 % štruktúry vlasov a zodpovedá za ich kvalitu, rast, pevnosť, jemnosť, lesk a celkový vzhľad.

Čo je to brazílsky keratín ?

Brazílsky keratín bez obsahu formaldehydu je čisto prírodný produkt ošetrujúci, tvarujúci a regenerujúci vlasovú štruktúru. Výsledky sú zjavné ihneď po prvom použití a pretrvávajú minimálne 3 – 4 mesiace.
Vlas sa spevní, nadobudne uzavretý povrch, a zároveň je chránený pred UV žiarením, vetrom, mrazom, morskou i chlórovanou soľou. Brazílsky keratín je vhodný pre jemné, poškodené, kučeravé, predĺžene, tvrdé, nepoddajné a hrubé vlasy. Vďaka svojím vlastnostiam je vhodný aj pre chemicky upravované alebo farbené vlasy.

11061714_1570404256564097_1685715576306765117_n1

Výhody Brazílskeho keratínu:

 • Obnovuje prirodzenú elasticitu
 • Vyživuje vlasovú štruktúru
 • Chráni a regeneruje vlasy
 • Je vhodný pre všetky tipy vlasov
 • Okamžitý a dlhodobý účinok
 • Zvyšuje odolnosť vlasov
 • Zjemňuje, zmäkčuje a narovnáva vlasy

Pre viac info a objednanie sa, nás pokojne kontaktujte, prípadne sa môžete objednať formou online objednávky.